6.7 C
Pals
Dimarts, 30 novembre 2021
- Publicitat -

Bloc Party anuncien la sortida del disc “Alpha Games”

Temps de lectura: < 1 minut
- Publicitat -spot_img
spot_img

Bloc Party presenten avui detalls del seu sisè disc anomenat “Alpha Games” i que arribarà el 29 d’abril.

Serà el primer disc en sis anys i comptarà amb la producció de Nick Launay i Adam Greenspan.

La banda també ha estrenat el seu nou senzill ‘Traps’, com a avançament del disc i mostra del que trobarem l’any vinent.

Així mateix han donat a conèixer algunes dates pel continent europeu i el Regne Unit, tot i que no han confirmat cap concert al nostre país.

‘Alpha Games’ tracklisting:

1. Day Drinker
2. Traps
3. You Should Know the Truth
4. Callum Is a Snake
5. Rough Justice
6. The Girls Are Fighting
7. Of Things Yet to Come
8. Sex Magik
9. By Any Means Necessary
10. In Situ
11. If We Get Caught
12. The Peace Offering

Bloc Party Gira 2022 UK/EU

Tuesday 10 May – La Salle Pleyel, Paris, France
Wednesday 11 May – L’Aéronef, Lille, France
Thursday 12 May – Cirque Royal, Brussels, Belgium
Saturday 14 May – Store Vega, Copenhagen, Denmark
Sunday 15 May – Tempodrom, Berlin, Germany
Monday 16 May – E-Werk, Cologne, Germany
Tuesday 17 May – TivoliVredenburg Ronda, Utrecht, Netherlands
Thursday 26 May – O2 Academy 1, Birmingham, UK
Friday 27 May – Rock City, Nottingham, UK
Saturday 28 May – Alexandra Palace, London, UK
Monday 30 May – O2 Academy, Bristol, UK
Tuesday 31 May – O2 Victoria Warehouse, Manchester, UK
Thursday 2 June – O2 City Hall, Newcastle, UK
Friday 3 June – The Barrowland Ballroom, Glasgow, UK
Saturday 4 June – O2 Academy, Leeds, UK

L’entrada Bloc Party anuncien la sortida del disc “Alpha Games” ha aparegut primer a Primera Fila.

- Publicitat -
- Publicitat -
- Publicitat -

Adele ven més de 830.000 còpies de “30” en una setmana als Estats Units

Adele suma més de 839.000 unitats de “30” en tan sols una setmana als Estats Units. Unes xifres espectaculars si tenim en compte que el 2021 es venen molts menys discs que fa alguns anys. Prop de 700.000 còpies s’han venut en format físic i la resta digital. És el disc més venut de tot…
- Publicitat -spot_img

Altres notícies

- Publicitat -